Yolu edebiyattan geçen herkese kapılarımız sonuna kadar açık.

Hikayemiz

Esra Algan Yayıncılık ve Menajerlik Tic Ltd Şti; İz Bırakan Kalemler Yayınevi, Rüzgargülü Kitap Kafe, Esra Algan Prodüksiyon olmak üzere yayıncılık ve menajerlik dünyasında edebiyat dalında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

YAYINCILIK & MENAJERLİK      YAYINEVİ      PRODÜKSİYON      KİTAP KAFE

Edebiyat çatısı altında edebiyatla alakalı sınırsız hizmeti amaç edinen bir grup yazar, eğitimci ve sanatçının desteği ile hizmet vermekteyiz. Dosyaların kitaplaştırılması, senaryolaştırılması ve yapım aşaması, şiirlerin seslendirilmesi, klip çekimleri ve prodüksiyon hizmetleri ile edebiyat atölyeleri ve edebiyata dair birçok projeyi hayata geçirmeyi amaçlayan; sakin ve dingin bir ortamda kitap okuyup yazılarınızı hayata geçireceğiniz konforlu bir mekanla tüm hizmetleri tek çatı altında vermekteyiz.

Edebiyat seven ve gerçek edebiyata hizmet eden herkes çatımız altında yerini alıp projelerini hayata geçirebilir. İmza günleri, şiir dinletileri ve söyleşilerle Türkiye’nin kültür merkezlerinden biri olan Kadıköy’de edebiyatı doyumsuz yaşayacağınız bir ortam sunuyoruz.

İz Bırakan Kalemler Yazar Topluluğu’nun uzun zamandır edebiyat dalında yaptığı çalışmaların bir ürünü olarak ortaya çıkan bu kuruluş, yolu edebiyattan geçen herkese kapılarını sonuna kadar açık tutacaktır.