SIKÇA SORULAN SORULAR

KİTAP KAFE

Kitabımı nasıl bastırabilirim? 

Dosyanız profesyonel editörlük ajansımız tarafından değerlendiriliyor. Basılmaya onay verilen dosya detayları için yayın danışmanımız sizinle iletişime geçiyor. Taleplerinizi dinliyoruz, seçeneklerimizi birlikte belirliyoruz. Kitabınızı en kaliteli şekilde, özgün tasarım, dağıtım güvencesi, profesyonel editörlük ve tasarım hizmeti ile kısa zaman içinde basıyoruz.

Kitap kafede hangi hizmetler sunulmaktadır? 

Kitap kafemizde kahvenizi ve çayınızı en güzel tatlarla yudumlarken kitabınızı okuyup çalışmalarınız için sakin ve dingin bir ortam yakalayabilirsiniz. Yayınevimizde basılan kitapları edinebilir, 2. el kitap alıp satabilirsiniz. İmza günleri, söyleşiler ve şiir gecelerinde gerçek edebiyatı bizimle soluyabilirsiniz.

MEDYA

Seslendirme konusunda profesyonel yardım alabilir miyim?

Seslendirme konusunda talep ettiğiniz her türlü destek uzman kişiler tarafından birebir ilgilenilerek verilecektir. Eserlerinizi en doğru şekilde seslendirebilir, albüm ve tanıtım konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.

Çekim stüdyosunda hangi hizmetlerden yararlanabilirim?

Katalog çekimleri, klip ve stüdyo çekimleri gerçekleştirebilirsiniz.

YAYINEVİ

Workshoplara katılım hangi zaman dilimlerinde gerçekleşiyor?

Web sayfamız üzerinden başvuruları alıyoruz. Size uygun atölyeyi ve uygun saat dilimi ve günleri seçebilirsiniz. 12 kişilik sınıflarımız dolduğu takdirde iletişime geçilip kurslar başlatılacaktır.