Yapım

Esra Algan Yayıncılık ve Menajerlik çatısı altında Esra Algan Yapım olarak edebiyatın film sektörüyle buluştuğu noktada hizmet verme gayesi içindeyiz. Edebiyat söyleşileri, reklam filmi, tanıtım filmi, kısa film, belgesel ve film prodüksiyonunda uzman kadromuzla bu camiada “Biz de varız.” diyoruz. Donanımlı ve çoğunluğu yazarlardan oluşan genç kadromuz ve alanında uzman teknik ekibimizle edebiyatla sanatı bütünleştiren çalışmalarda kaliteli hizmet verme yolunda emin adımlar atmaktayız.

ESRA ALGAN
FİLM

Senaryosu yazılmış bir projenin film çekiminde teknik destek sağlanması.

ESRA ALGAN

BELGESEL

Belgesel çekimlerinin yapılması.

ESRA ALGAN

BELGESEL

Belgesel çekimlerinin yapılması.

Reklam Ajansı

Hedef kitlesine yönelik etkileyici ve akılda kalıcı marka bilinirliği oluşturup ürünleri en doğru şekilde tanıtarak pazar ve dağıtım ağına zemin hazırlayıp; görsel, yazılı, dijital ve basılı ürünlerle hizmetlerimizi kalite standartlarında gerçekleştirmekteyiz.

ESRA ALGAN

DİJİTAL PAZARLAMA

Markanızın ve projenizin dijital dünyadaki varlığını stratejik bir zeminde konumlandırır, kullanıcı odaklı tasarım ve kampanyalar geliştiririz.

ESRA ALGAN

KATALOG ÇEKİMLERİ

Markanızın katalog çekimleri profesyonel ajans desteği ile yapılmaktadır.

Seslendirme Stüdyosu

Edebiyat ve sanata dair seslendirmeye yönelik sektörün edebiyatla birleştiği noktada tüm taleplere yanıt vermekteyiz. 

ESRA ALGAN

MASTERİNG

Mastering– Mastering müziğinize son sihirli dokunuşu yapmak gibidir. En temel anlamda birinci şarkı bangır bangır yüksek seviyedeyken ikinci şarkının duyulduğundan emin olmaktır. Yani tüm şarkılarınızın aklınızdaki seviyelere uygun bir şekilde düzenlenmesidir. Mastering aşamasında parçaya müzikal olarak bir ses, bir nota gibi şeyler çok ender eklenir.

ESRA ALGAN

ARANJE

Aranje şarkının kompozisyon bakımından düzenlenmesidir. Bestekar şarkısını bestelediğinde aranjör bu besteyi düzenler; bir hikâyenin giriş, gelişme ve sonucu nasıl ayrılırsa, şarkının bölümlerini (giriş, kıta, köprü, nakarat vb.) benzer bir biçimde ayırır ve sıralar.

Bunun yanında şarkının hangi enstrümanlarla seslendirileceğini, bu enstrümanların nasıl çalınacağını, notaları, oktavları, perdeleri belirler. Aranje, şarkının orijinalinin bozulmadan yeniden bestelenmesi olarak da görülebilir.

ESRA ALGAN

DİJİTAL DAĞITIM

Dijital lisanslama dağıtımı, tarifelerde belirlenmiş, internet, mobil ve teknolojik gelişmeler sonucu ortaya çıkacak benzer sistemler üzerinden lisans anlaşmaları yoluyla tahsil edilen telif tutarlarının, bu mecralarda yıl boyunca kullanılmış olan MESAM korumasındaki müzik eserlerine tahakkuk ettirilmesi çalışmalarını kapsamaktadır.

ESRA ALGAN

KLİP KURGU & MONTAJ

Kurgu veya montaj; ses ve görüntülerin bir konsept ve senaryo kapsamında uyum içerisinde art arda sıralanmasıyla gerçekleştirilen işlemdir. Yani kurgu veya montaj, çekimi gerçekleştirilen görüntülerin video düzenlemesidir diyebiliriz. Bir başka deyişle, video düzenleme işine kurgu veya montaj denilmektedir.

ESRA ALGAN

VOKAL KAYDI

Şarkı, opera, oratoryo gibi insan sesi için yapılmış bestelerin dijital ortamlarda kayıt edilmesi.

ESRA ALGAN

ENSTRÜMAN KAYDI

Müzik yapmak için kullanılan aletlerin dijital veya akustik ortamda kayıt edilmesi.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal mecranın günümüz dünyasını elinde tuttuğu ve yönettiği bu çağımızda sosyal medya yönetimi, erişimi ve etkinliği konusunda güvenli ve kaliteli hizmetle sizlerleyiz. 

ESRA ALGAN

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İnstagram, twitter, youtube, facebook, tiktok; abone, beğeni, keşfet ve erişim hizmetleri. Sosyal medya uzmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, hesap işletme gibi hizmetler sunulmaktadır.

ESRA ALGAN

PR ÇALIŞMASI

Marka bilinirliği oluşturma, marka büyütme, marka ile ilgili bilgilendirme yapma, farkındalık oluşturma, arge çalışması ve hedef kitle belirleme.