Reklam Hizmetleri

Facebook, instagram ve twitter sadece genç nüfusu değil, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanları da kendi bünyesinde barındırıyor. Sektörünüze uygun reklamlarınızı biz tasarlayalım.

Şirketler sonuç getiren reklamlar ile büyür.
İster pazara yeni giren bir yeni girişim sahibi olun isterseniz yeni pazarlara açılan uluslararası şirket. Pazarlama hedeflerinize uygun reklam modelleri ile işinizi büyütün.

Günümüzde git gide artan internet kullanımı ile pek çok farklı terim ortaya çıkmıştır. Bu terimlerden bir tanesi de internet reklamlarıdır. İnternet reklamları nedir derseniz gelişmiş reklamcılık türlerinden biridir cevabını verebiliriz. Gazete, televizyon, radyo vb. alanlarda yayınlanan reklamların yanı sıra internet reklamları, düşük maliyetlerle daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Bu reklamlar sayesinde kurumunuzun ürün ve hizmetlerini, belirlediğiniz hedef kitleye, istediğiniz şekilde iletebilirsiniz. Böylelikle kurumunuzun satışlarını arttırabilir, imaj ve kimlik yaratabilmesinde bu reklamları araç olarak değerlendirebilirsiniz.

ESRA ALGAN

REKLAM VİDEOSU

Hedef kitlenize uyan medya seçimiyle markanızı büyütelim. Kitlenize uygun içeriklerle reklamlarınızı hazırlayalım. Sektörel veya bireysel reklamlar için deneyimli uzman kadromuz etkili reklam stratejileri ile internet reklamlarınızdan yüksek geri dönüşü verimli bir şekilde elde edin.

ESRA ALGAN

ÇEKİM STÜDYOSU

Tv ve You tube’de yayımlanmak üzere kanal çekimlerinin yapılması.

ESRA ALGAN

KATALOG ÇEKİMLERİ

Markanızın katalog çekimleri profesyonel ajans desteği ile yapılmaktadır.