Menajerlik

Yazarların kendilerini ve kitaplarını tanıtacakları platformlara zemin hazırlayıp, edebiyata dair projeler geliştirerek onların kendilerini ifade edebilecekleri uygun ortamlar hazırlıyoruz. 

ESRA ALGAN

YAZAR MENAJERLİĞİ

Yazar imza günleri ve organizasyonları yapılmaktadır.

ESRA ALGAN

YAZAR KOÇLUĞU

Yayım dünyası hakkında her türlü destek ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.

ESRA ALGAN

İMZA GÜNLERİ

Kitap kafemizde haftada bir gün yazar imza günleri düzenlenmektedir.

ESRA ALGAN

ŞİİR GECELERİ

Haftada bir gün şiir gecesi organizasyonu yapılmaktadır.

ESRA ALGAN

SÖYLEŞİLER

Kitap kafemizde haftanın belli bir günü söyleşi yapılmaktadır.

Yayıncılık

Kitap basım, yayım, dağıtım: Yazdıklarınızın edebi değeri olduğunu düşünüyor ve kitap haline getirmek istiyorsanız gönderin, değerlendirelim. Onay sürecinden geçen dosyaların ajansımız tarafından varsa eksiklerini gidererek kurgu editörlüğü ve profesyonel editörlük desteği sağlayalım. Kitabınızın en kusursuz şekilde ve kaliteli biçimde basımını, dağıtımını ve satışını gerçekleştirelim.

ESRA ALGAN

EDİTÖRLÜK

Dosyalarınıza profesyonel editörlük hizmeti profesyonel ajansımız tarafından sağlanmaktadır.

ESRA ALGAN

REDAKSİYON

Dosyalarınıza Redaksiyon hizmeti profesyonel ajansımız tarafından sağlanmaktadır.

ESRA ALGAN

KAPAK TASARIMI

Ajansımız tarafından özgün kapak tasarımı ve kurguladığınız kapak çizimi hizmeti verilmektedir.

ESRA ALGAN

MİZANPAJ

Dosyalarınız için mizanpaj hizmeti ajansımız tarafından verilmektedir.

ESRA ALGAN

MATBAA

Matbaa hizmeti anlaşmalı firmalar tarafından verilmektedir.

ESRA ALGAN

SENARYO YAZIMI

Film olmasını istediğiniz dosyalarınızın senaryosunu getirin, yazalım.

ESRA ALGAN

SESLİ KİTAP

Kitabınızın seslendirmesini yapıyor, tüm platformlarda sesli kitap olarak dağıtıma sunuyoruz. Dilerseniz kitabınızın seslendirmesini kendi sesinizden seslendirme stüdyomuzda yapabilirsiniz.

Workshop

Edebiyat ve sanata dair birçok dalda alanında uzman eğitimcilerimiz ile etkili, güvenli, süreç ve sonuç odaklı eğitim ve seminerler düzenlemekteyiz. 

ESRA ALGAN

EDİTÖRLÜK EĞİTİMİ

Yayın hazırlığı, editörlüğün temel ilkeleri, dil ve anlatım, tasarım ve biçim, redaksiyon, metin üstünde çalışma, kitabın basım bülteni ve tanıtımının hazırlanması.

ESRA ALGAN

YAZI KOÇLUĞU

Kişinin kendindeki yazma potansiyelini fark etmesini sağlamak ve bunu olabildiğince ortaya çıkarmasına yardımcı olmak.

ESRA ALGAN

ANLAYARAK HIZLI OKUMA

Göz kaslarının gelişerek göz sıçramalarının artması ve hafıza geliştirme çalışmaları. Algıda, özgüvende, okuma hızında en az 2 kat, göz sıçramasında ve zamanı doğru kullanmada artış sağlanmaktadır.

ESRA ALGAN

DRAMA ve DİKSİYON EĞİTİMİ

Bireylerin akıcı ve anlaşılır konuşma ve etkili ifade becerileri, Türkçe’nin doğru ve güzel konuşulabilmesi, sesini topluluk önünde yapılan konuşmalarda etkili bir biçimde kullanabilme. Drama yolu ile sosyal iletişim becerileri ve özgüven kazanılması konularında farkındalık yaratmak.

ESRA ALGAN

ŞİİR SESLENDİRME

Nefesi ve diyafram kaslarını doğru kullanarak şiire hak ettiği duyguyu vererek seslendirme.

ESRA ALGAN

TEMEL SENARYO YAZIMI

Karakter, olay, kurgu ve diyalog oluşturma.

ESRA ALGAN

YARATICI DRAMA TEKNİĞİ İLE MASAL EĞİTİMİ

Yaşama deneyimlerinden yola çıkarak bir amacın, düşüncenin doğaçlama teknikleri kullanılarak eğitim, öğrenim farkındalığı ile gelişim alanlarında iletişim ve etkileşimde, yaşanılan dünyanın en iyi şekilde algılanması ve tanınmasını sağlamak. Kitap okuma alışkanlığı da yaratıcı drama ile masal yazımının eğlenerek öğrenme tekniğidir. 7’den 77’ye katılım sağlanabilir.

ESRA ALGAN

7 SANAT 1 MASAL EĞİTİMİ

Resim, heykel, tiyatro, fotoğraf, sinema mimarı teknikleri kullanılarak edebiyatın bir dalı olan masallarla hem kitabı sevdirme hem de kitabın vazgeçilmez bir eğlenme, öğrenme ve bilgilendirme aracı olduğunu fark ettirmektedir. 7’den 77’ye katılım sağlanabilir

ESRA ALGAN

MASAL ANLATICILIĞI ve KİTAP YAZMA TEKNİĞİ

Anlatımın çocukların üzerindeki vurgu, tonlama, nefes teknikleri ile eğlenceli bir yolculukta kitap yazma tekniğinin bir arada öğrenilebileceği bir eğitimdir. Masal nedirden başlayarak tür, konu belirleme, karakter oluşumu, kurgu belirleme gibi tekniklerin öğretildiği masal ve hikâye oluşturma eğitimidir.

ESRA ALGAN

MASALLAR ve HİKAYELERLE DÜŞÜNME ATÖLYESİ

Çocukların yaşamı tanırken kendilerini doğru ifade etmelerini ve dil gelişimlerini sağlar. Hayal gücü ile yaratıcı düşünme yeteneklerinin zihinsel açıdan gelişimini masal ve oyunla eğlenerek bilgilendirme eğitimidir.

ESRA ALGAN

SARKAÇ KULLANIM EĞİTİMİ

Çok farklı ve sınırsız kullanım alanına sahip olan radyestezi yöntemi, günlük hayatta en çok ihtiyaç duyacağımız araçlardan biridir. Radyestezi (Işınım duyarlılığı): Canlı ya da cansız nesneler hakkında insan vücudundaki titreşim alanları ile bilgi alabilen, birçok devletin kabulüne göre bilim dalıdır.

ESRA ALGAN

EFT - DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİĞİ

Fiziksel ağrı ve duygusal sıkıntı için alternatif tedavi yöntemidir. Dokunma ve psikolojik akupunktur olarak da adlandırılır. EFT, duyguları temizlemenin çok etkili bir yoludur.

ESRA ALGAN

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Öğrencilerin eksik konularının tespiti, motive, hedef tayin etme konularında rehberlik.

ESRA ALGAN

AİLE KOÇLUĞU

Ailelerin kendi içinde yaşadığı sorunlarını ve çözümlenmeyen meselelerini seanslarla çözme çalışmaları, kişisel gelişim konusunda rehberlik.

ESRA ALGAN

YARATICI YAZARLIK

Yazım teknikleri ve kelimelerin yolculuğu.

ESRA ALGAN

SOSYAL MEDYA YAZARLIĞI

Dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyenler için dijital yazarlık.

ESRA ALGAN

REKLAM YAZARLIĞI - REKLAM FİLMİ SENARYO YAZARLIĞI

A’dan Z’ye reklam yazarlığının anlatıldığı program. Reklam filmi nasıl yazılır? Reklam filmi senaryosu fikri nasıl bulunur?

ESRA ALGAN

MARKA DANIŞMANLIĞI - MARKANIZ İÇİN İSİM YAZMAK

Kurumsal kimlik, iletişim tonu ve markaya ait iletişim stratejisi. İsim nasıl bulunur, nelere dikkat edilmelidir?

ESRA ALGAN

SLOGAN NASIL YAZILIR? - BAŞLIK YAZMAK & KİTAP ADI YAZMAK

Slogan yazmanın incelikleri ve önemi. Kitap yazarları için nasıl başlık yazılır, kitap ismi nasıl bulunur?

ESRA ALGAN

PAZARLAMA STRATEJİSİ - FİKİR NASIL BULUNUR?

Markanızın rakiplerinden farklılaşması ve hedef kitleniz tarafından ayrışması için çizilen yol haritası eğitimi. A’dan Z’ye fikir bulmak nedir? Nasıl bir yol izlenmelidir?

ESRA ALGAN

SENARYO YAZIMI ATÖLYESİ

Senaryo Yazımı Atölyesi’nin amacı, katılımcıların senaryo yazım süreçlerine hakim, yetkin ve başarılı birer senarist adayı olarak yeteneklerini gösterebilecekleri yeni bir alanda var olabilmelerini sağlamaktır.

ESRA ALGAN

FİLM OKUMA ve ELEŞTİRİ ATÖLYESİ

Film Okuması ve Eleştirisi Atölyesi’nin amacı, katılımcılarının film okuma ve film eleştirisi ismi verilen süreçlere hakim, sinemasal düzlemde tarihsel ve metinlerarası bağlantı kurabilme konusunda yetkin ve film kültürü konusunda donanımlı birer birey olmalarını sağlamaktır.

ESRA ALGAN

YAŞAM, EĞİTİM, İLİŞKİ, KARİYER, YÖNETSEL KOÇLUK

NLP (Sinir Dili Programlama) teknikleri ile zihni olumsuz düşüncelerden temizlemek, olumlu düşünceleri alışkanlık haline getirmek, yaşamın içinde karşılaştığımız problemleri kolaylıkla çözme yetisi kazanmak, farkındalık yakalamak, farklı bakış açıları ile fırsatları değerlendirmek, ilişkilerde hataları tespit etmek ve çözümlemek, kariyer planlaması yapmak, yöneticilerin veya adaylarının profesyonel bakış açılarını artırmak, Spiritüel ve mistik olarak bilinçaltını eğitmek.

ESRA ALGAN

3 D'Yİ YÖNETEN LİDERLİK

3 D’yi Yöneten Liderlik, (Düşünce Duygu ve Davranışları Yöneten Liderlik) eğitimi köken olarak Bilişsel Davranışçı Koçluk yaklaşımından esinlenerek ortaya çıkan bir yönetici geliştirme programıdır. Ayrıca bu yaklaşım bilimsel olarak kanıtlanan Bilişsel Davranışçı Psikoterapi yaklaşımına dayanmaktadır. Bu eğitim yaklaşımı, yönetici becerilerinin geliştirilmesine yönelik uygulanan bir eğitim modelidir. 

ESRA ALGAN

SATIŞ YÖNETİCİSİ GELİŞTİRME ve SATIŞ ARTIRMA YÖNTEMLERİ

Bu eğitimdeki amaç; katılımcılara satış yönetimi, satış teknikleri, satış yöntemleri, liderlik, ekip kurma, problem çözme ve karar alma, motivasyon, iletişim, delegasyon, değişim yönetimi, planlama, zaman yönetimi, hedef belirleme, etkili sunuş, beden dili ve kişisel imaj, toplantı yönetimi, çatışmaları çözme ve yaratıcılık gibi önemli fonksiyonlar ile ilgili bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

ESRA ALGAN

İLERİ SEVİYE PAZARLAMA ve SATIŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Bu eğitimdeki amaç; hedef müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak mal veya hizmetlerin fiyatlandırılması, tanıtılması, dağıtılması ve satışının sağlanması. Ayrıca bu eğitim katılımcılarımızın, pazarlama ve satış becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Pazarlama ve satış çalışanları, bu eğitimle, yükselen özgüvenleriyle birlikte, sahip oldukları bilgileri beceriye, becerilerini ise başarıya dönüştürebileceklerdir.

ESRA ALGAN

SAHA SATIŞ EĞİTİMİ, KURUMSAL SATIŞ

Satışı psikolojiden, psikolojiyi bedenden, bedeni insandan, insanı tüketimden ayrı ele alan bir yaklaşım başarıya ulaşamaz. Dolayısıyla işletmeler satışlarını artırmak için bütüncül bir yaklaşımı uygulamak durumundadır. Bu yaklaşımı uygulayacak olan satışçılar ise bu eğitime katılarak birer satış psikoloğu eğitimi alacaklardır.